Дългоочакваното щастие
Публикувано на: 09.12.2003г.

Ще започна с това, че съм щастлива майка на малко момиченце. След тази бременност обаче имах 2 спонтанни аборта и затова понякога чета рубриката ви. Направи ми впечатление, че няколко от вас са изпаднали в отчаяние и едва ли не са се отказали да станат майки. Затова искам да ви разкажа една история с щастлив край:

Моя далечна позната, англичанка, омъжена от 20 години прави многобройни опити да забременее и се подлага на всички възможни методи за лечение (същата е мед. сестра по професия). След като обаче става на 40 години решава да спре лечението, т.к. след тази възраст то вече не се поема от здравната каса. През месец май т.г. (бел.ред. 2003)

същата госпожа, вече на възраст 45 години!!!!! установява, че е бременна

(с малко закъснение, защото в началото си мислела, че навлиза в менопауза ). Преди около седмица роди прекрасно малко момиченце.

Това е истинска история, а жената е колежка на зълва ми (40 години), която чака първото си бебе за Коледа.

Дано не ви се налага да чакате толкова дълго, но никога не е късно да станем майки! Желая ви най-хубавия подарък за Коледа - две розови чертички, които след 9 месеца да се последват от две розови бузки.

Весела Коледа на всички и не губете надежда!!!!!!!